Naučte se, jak vytvořit web přes WordPress v roce 2023 krok po kroku. | Díky tomuto WordPress tutorialu to zvládnete bez předchozí zkušenosti!
✅ ZAČNĚTE ZDE:

🔴 Pomohlo ti moje video? Pro více návodů odběr:

Tento český wordpress návod vás naučí, jak v 8 krocích vytvořit famózní webové stránky přes WordPress. Jednoduše a krok po kroku! Získáme doménu a webhostingu, nainstalujeme WordPress a pluginy, nastavíme šablonu a vzhled, vytvoříme si profesionální email na vlastní doméně a ukážeme si, jak web upravit od A do Z. Tvorba webů přes WordPress je totiž zábava! 🙂

— KONTAKT

👉👉 TVORBA ÚSPĚŠNÝCH WEBŮ: 👈👈
📧 EMAIL: hello@ondrejdusek.com
📱 TEL.: +420 605 719 533

— ODKAZY

🎯 KONTROLA WEBU:

✅ WEBGLOBE – DOPORUČENÝ WEBHOSTING:

✅ WEDOS (pro menší projekty) – WEBHOSTING SE SLEVOU 50%:

⏱Návod jak vytvořit web přes WordPress 2023:

Úvod 00:00

Ověření názvu domény 03:19

Získání domény a webhostingu 04:00

Instalace WordPress 05:45

Instalace pluginů pro WordPress 08:00

Instalace šablony a výběr jejího vzhledu 09:27

Základy úprav webu (Elementor) 11:53

Jak vytvořit novou stránku 19:35

Vytvoření a úpravy navigačního menu 20:22

Jak upravit hlavičku webu 21:25

Jak upravit patičku webu 22:56

Jak upravit web pro mobily a tablety (responzivita) 23:22

Jak si vytvořit profesionální email na vlastní doméně 26:49

Český wordpress návod jak na web:

V tomto českém WordPress návodu pro začátečníky Vám ukážu celý postup krok po kroku. Naučíte se, jak si vytvořit vlastní web pomocí šablony Astra a pagebuilderu Elementor. S tvorbou webů navíc nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti. Vytvořit jednoduchý web dnes zvládne i naprostý začátečník! Pokud zhlédnete tento WordPress tutorial do konce, budete vědět, jak vytvořit vlastní web, který bude vypadat profesionálně.

WordPress web můžete například vytvořit pro svoje podnikání, blog, portfolio, dropshipping, online obchod, nebo cokoliv dalšího. Díky této metodě tvorby webu si svoje stránky budete moct upravit přesně tak, jak chcete.

Skvělé je, že WordPress web, který v tomto návodu vytvoříme bude 100% responzivní. To znamená, že se bude zobrazovat skvěle na všech typech zařízení (mobily, tablety i PC). Tento WordPress tutorial vás vším provede krok po kroku, nemusíte se tedy bát, že by vám něco uniklo! 🙂 Zaručuji vám, že vytvořit jednoduchý web je dnes brnkačka. Pokud máte počítač, připojení k internetu a chvilku volného času, můžete svůj web vytvořit a spustit klidně ještě dnes!

Na začátek si řekneme, co všechno nás čeká a jak web přes WordPress budeme tvořit. Řekneme si, co je WordPress. Následně si povíme něco o webhostingu a doméně. Jsou to totiž dva nezbytné prvky, které pro spuštění webu musíme získat. Jako první krok si vymyslíme název svojí domény a ověříme zda je dostupný. Poté získáme webhosting s doménou.

Následně se naučíme, jak na jedno kliknutí nainstalovat WordPress. Potom se do WordPress přihlásíme a nainstalujeme si potřebné pluginy. Poté nainstalujeme šablonu Astra a vybereme si vzhled, který se nám líbí.

Následují úpravy webu. Jako první věc vás naučím, jak pracovat s vizuálním pagebuilderem Elementor. Pak si v tomto WordPress návodu ukážeme základní úpravy webu (texty, obrázky, sekce, videa, barvy, písmo atd..). Vysvětlíme si taky základní principy, jak web tvořit a prvky správně pozicovat. Řekneme si taky spoustu tipů a triků. Jak používat bloky a sekce, kopírovat prvky na webu a kombinovat vzhledy šablon. Upravíme si hlavičku webu společně s patičkou a naučíme se, jak vytvářet a upravovat navigaci/menu na webu.
Na závěr si povíme, jak si vytvořit a používat vlastní profesionální email na své nové doméně. Svůj nový web si díky tomuto WordPress tutorialu vytvoříte sami do pár hodin.

Pokud jste tento WordPress tutorial zhlédli celý, už víte, jak si vytvořit webové stránky přes WordPress. Jednoduše a krok po kroku od A do Z. Pokud jste webový začátečník, díky tomuto návodu můžete ušetřit desetitisíce korun a svůj web si vytvořit sami. Pokud jste webdesigner, ušetříte díky tomuto WordPress návodu čas a budete moci tvořit weby pro klienty rychle a efektivně. Rád vám ukážu celý proces jak vytvořit web přes WordPress. Pohodlně se usaďte a příjemnou podívanou!

CO TO JE WORDPRESS?

WordPress je vyvíjen v rámci tzv. open source. Zájemci tak mohou přispívat k jeho neustálému rozvoji. Neoficiálně se na zlepšování WordPressu podílejí tisíce programátorů z celého světa. WordPress je poskytován zdarma, pravidelně aktualizován a zdokonalován. Vysokou oblibu si získal nejen bezplatnou licencí. Pro WordPress existují tisíce rozšíření v podobě pluginů a šablon, díky kterým lze vytvořit jakýkoliv web na míru.

Blogpost na webu:

#wordpress #tvorbawebu #navod
#JAK #VYTVOŘIT #WEBOVÉ #STRÁNKY #PŘES #WORDPRESS #ROCE #ČESKÝ #WORDPRESS #NÁVOD #PRO #ZAČÁTEČNÍKY

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *